Dystrybutor wyłącznie najlepszych marek

Dystrybutor
wyłącznie najlepszych
marek

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Quest Food dzięki bogatemu doświadczeniu, entuzjazmowi i indywidualnemu podejściu do partnerów biznesowych zdobywa zaufanie wielu kluczowych przedstawicieli branży handlowej.

Naszymi atutami jest unikalna oferta i elastyczny sposób współpracy, które proponujemy naszym kontrahentom – to dzięki nim odpowiadamy na potrzeby stale zmieniającego się rynku.

Nasze marki własne, choć młode, zyskują uznanie odbiorców i popularność – jesteśmy z nich bardzo dumni! Nie stoimy w miejscu – nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty, optymalizacją procesów, zamówień i dostaw.

Ponadto dostarczamy naszym kontrahentom mocny pakiet wsparcia promocyjnego, który znacznie zwiększa sprzedaż produktów.

Rzetelne podejście do klienta biznesowego, dbałość o pozyskiwanie marek najwyższej jakości oraz działanie w myśl Fairtrade to nadrzędne wartości, którymi kierujemy się w Quest Food. Chcemy tworzyć nowe możliwości, przesuwać dotychczasowo obowiązujące granice i pozyskiwać to, co w branży handlowej najlepsze.

Przed nami nowe wyzwania! Z entuzjazmem chcemy im sprostać.

Potwierdzeniem nieustannej pracy i ciągłego rozwoju jest prestiżowy tytuł „Firma Godna Zaufania 2017”. Wyróżnienie wyjątkowe, bo przyznawane na podstawie opinii klientów. Jest to jedna z cenniejszych nagród, która potwierdza wysokie kompetencje marki Quest Food na rynku.

 

Międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności. Quest Food posiada globalny standard przechowywania i dystrybucji – klasyfikację AA.

Nasza strategia

Nasza strategia

Quest Food posiada szereg wartości, na podstawie których budowane są relacje z branżą oraz partnerami biznesowymi.

Nasi Partnerzy

Nasi partnerzy

Sieci handlowe

Stacje benzynowe

Horeca

Dystrybutorzy

Rynki zagraniczne

Adres

Quest Food Sp. z o.o.

62-070 Więckowice
ul. Elektronowa 16

Do pobrania