Dystrybutor wyłącznie najlepszych marek.

Kim jesteśmy

Quest Food to przede wszystkim zaufany partner handlowy. Za sprawą bogatego doświadczenia, znajomości potrzeb oraz wymagań rynku, zajmuje tak silną pozycję w branży. Wdrożone procedury ułatwiły skuteczną optymalizację procesów związanych z zamawianiem i dostarczaniem towarów. Jednak tym co szczególnie wyróżnia Quest Food, jest silny pakiet wspierający – komplet materiałów online’owych oraz offline’owych, które znacząco zwiększają sprzedaż produktów. Jego stworzenie było możliwe dzięki szerokim kompetencjom brand managerskim Dominika Pazgrata (obecnego CEO). Rzetelne podejście do klienta biznesowego, dbałość o pozyskiwanie marek najwyższej jakości oraz działanie w myśl Fairtrade to nadrzędne wartości, którymi kieruje się firma. Postawione przed nią zadania skupiają się na tworzeniu nowych możliwości, przesuwaniu dotychczasowo obowiązujących granic oraz pozyskiwaniu tego, co w branży handlowej najlepsze.

logo_pl

Potwierdzeniem nieustannej pracy i ciągłego rozwoju jest prestiżowy tytuł „Firma Godna Zaufania 2017”. Wyróżnienie wyjątkowe, bo przyznawane na podstawie opinii klientów. Jest to jedna z cenniejszych nagród, która potwierdza wysokie kompetencje marki Quest Food na rynku.


Międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności. Quest Food posiada globalny standard przechowywania i dystrybucji – klasyfikację AA.

Nasza strategia

Marka Quest Food posiada szereg wartości, które ją definiują. To na ich podstawie budowane są relacje z branżą oraz partnerami biznesowymi.

Tylko najlepsze marki

Do oferty wprowadzamy jedynie te marki, które dzięki swej jakości, niedostępności oraz renomie stanowią niezwykle pożądany segment branży spożywczej.

Wsparcie w B2C

Jako pierwsi odpowiadamy na nieustannie zmieniające się trendy, oferując silny pakiet wspierający sprzedaż. Rola zaufanego partnera handlowego ma dla nas nadrzędne znaczenie.

Terminowość i niezawodność

W relacjach biznesowych z partnerami kładziemy silny nacisk na dotrzymywanie ustaleń oraz terminów dostaw. To podstawa naszych działań.

Otwarcie nowych możliwości

Unikalna oferta Quest Food oraz pakiet spersonalizowanych korzyści otwierają przed naszymi partnerami nowe, niedostępne dotąd obszary handlu.

Zaufali nam

Quest Food jest stosunkowo młodą marką. Jednak ze względu na unikalną ofertę oraz indywidualne podejście do partnera biznesowego, zyskała zaufanie wielu kluczowych przedstawicieli branży handlowej. Imponujące wyniki sprzedażowe stanowią najlepsze potwierdzenie kompetencji firmy.

Quest Food stale poszukuje nowych rozwiązań. To one pozwalają w pełni realizować postawione przed firmą zadania, spełniając tym samym nawet najbardziej wygórowane oczekiwania kontrahentów.

Sieci zagraniczne:

sieci_zagraniczne_2019-01-12

Sieci lokalne:

Dystrybutorzy:

Stacje benzynowe:

Siłownie: Restauracje i kawiarnie:
Rynki zagraniczne:

rynki_zagraniczne_2019-11-18