Niepowtarzalny klimat, imprezy, koncerty, wydarzenia kulturalne i towarzyskie. Do tego kolorowe budki serwujące street food z całego świata. To właśnie Nocny Targ Towarzyski.

Od maja Coconaut® na dobre zagościł w jednym z najpopularniejszych miejsc Poznania. Zdobiący jedną z zewnętrznych ścian neon, puszki z wodą kokosową i drinki na jej bazie sprzedawane na wszystkich barach, to jednak nie wszystko. Jesteśmy sponsorem tytularnym cyklu imprez i koncertów. Sobotnie GoHigher! Party by Coconaut® i niedzielne Coconaut® Sunday Chillout w strefie jedzeniowej na stałe wpisały się 
w poznański imprezowy kalendarz lata.

Na naszych eventach gościliśmy takich artystów jak Rosalie., Flirtini, Maqoo, Moment., Kemot, Łukasz Kowalka, Hubert Grupa, Simo i Biskup. Różnorodny klimat muzyczny od r&b aż po elektronikę. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowa atrakcja to rozgrywki w drink ponga. Prowadzone przez profesjonalnego sędziego są jedną z ulubionych rozrywek gości odwiedzających Nocny Targ Towarzyski.

Zobaczcie naszą fotorelację i odwiedźcie Nocny Targ Towarzyski, bo już 
w najbliższą sobotę ostatnia impreza cyklu GoHigher! Party by Coconaut® na której zagra m.in. Spisek Jednego. Więcej informacji na Facebooku.