100% czystej wody kokosowej!

Pozyskiwany z młodych wietnamskich orzechów kokosa, Coconaut®, wyróżnia się wyjątkowo świeżym i pełnym smakiem. Sięgnij po niego do naszej oferty.

Poznaj markę

Naturalny smak tradycji

Landliebe to marka, którą wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość oraz niepowtarzalny smak. Zobacz, co skrywa w swojej ofercie.

Zobacz produkty

Meksyk od kuchni

Staranny dobór naturalnych składników, brak konserwantów, tradycyjne receptury oraz aromatyczne przyprawy to esencja marki Old El Paso. Szczegóły znajdziesz w naszej ofercie.

Zobacz produkty

Dlaczego warto z nami współpracować

Silna pozycja wspierana wartościami

Fundament naszej marki to ludzie. Każdego dnia ich czas i zaangażowanie pozwalają nam przekraczać wyznaczone cele.

6132 Zrealizowanych zamówień w czwartym kwartale 2019
  • 8 Marek
  • 77 Produktów
  • 17259 Odbiorców
  • 48h Czas dostawy

Dbamy o jakość dobierając marki

Moc młodego kokosa

Życiodajna woda kokosowa, uzyskana ze starannie wyselekcjonowanych, zielonych owoców pochodzących z egzotycznego Wietnamu. Orzeźwia, nawadnia, regeneruje i pobudza do działania.

Zobacz katalog produktów

Nowy wymiar smaku

Mars to tradycja, pasja i dziedzictwo. Firma z rodzinnymi tradycjami, sięgającymi 1911 roku, stała się jedną z najpopularniejszych marek na całym świecie. Teraz, ich produkty przybierają nową postać. Jednak smak pozostaje ten sam.

Zobacz katalog produktów

Esencja Meksyku

Doskonała jakość, tradycja sięgająca 1917 roku i proste receptury to cechy, które rozpowszechniły produkty Old El Paso na całe Stany Zjednoczone. Teraz mogą zagościć również w Twojej kuchni.

Zobacz katalog produktów

Najlepsze jest w mleku

Naturalność i tradycja to główne cechy Landliebe. Niebanalne połączenia jogurtu i owoców, oryginalne opakowania i przede wszystkim wyśmienity smak, to cechy dzięki którym marka jest wiodącą na rynku mleczarskim. Zobacz, za co pokochały ją miliony osób.

Zobacz katalog produktów

Dobry wybór to coś więcej niż produkt.

Budując długotrwałe relacje z naszymi odbiorcami, stajemy się częścią ich sukcesu. Wiemy, że jest to możliwe tylko przez dostawy produktów najwyższej jakości.